04.jpg
معرفی اجمالی شهرستان خلخال

شهرستان خلخال یک منطقه کوهستانی با طبیعتی بکر و بسیار زیباست که در جنوب استان اردبیل واقع شده است و مرکز آن شهر خلخال یا هروآباد است .

این شهرستان با دارا بودن 85 در صد از جنگلهای استان اردبیل از طرف شمال به شهرستان کوثر ، از شرق به استان گیلان ، از جنوب به استان زنجان و از غرب به شهرستان میانه  آذربایجان شرقی حدود می شود .

 

ادامه معرفی خلخال  ...

درباره وبسایت خلخالیم

وب سایت شخصی "خلخالیم" ( کلمه ترکی به معنی خلخال من ) بعنوان اولین وب سایت جامع شهرستان خلخال با رویکرد فرهنگی ، هنری ، اجتماعی ، از تاریخ 8 / 8 / 88 ( سالروز ولادت با سعادت امام هشتم ) افتتاح و کار خود را شروع کرده است .

این وبسایت در سایت ساماندهی پایگاههای اینترنتی ایران ، متعلق به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ثبت گردیده و تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد .
وب سایت خلخالیم یک نشریه الکترونیکی است که متعلق به همه خلخالیهای دنیاست از دورترین روستاهای خلخال گرفته تا خلخالیهای خارج از کشور .

>> ادامه ...

از اینکه ما رو همراهی میکنید خوشحالیم و بینهایت از شما ممنونیم

عضویت در سایت خلخالیم

از تمامی شهروندان عزیز خلخالی دعوت می کنیم با درج نام و نام خانوادگی خود اقدام به ثبت نام در سایت نمایند .

همچنین افرادی که مایل به همکاری با سایت هستند ، نوع کاربری آنها بعدا و با هماهنگی مدیریت سایت قابل ارتقاء بوده و امکان درج مطلب در سایت را خواهند داشت .

چنانچه به هر دلیلی گذرواژه خود را فراموش کردید , برای فعال سازی آن از لینکهای "بازیابی گذرواژه" یا "بازیابی شناسه" که در زیر فرم ثبت نام درج شده استفاده نمایید و یا بصورت دستی برای مدیریت سایت ایمیل ارسال نمائید

لازم به ذکر است که مشخصات شما نزد مدیریت سایت محفوظ خواهد بود


برای عضویت در سایت لطفا کلیک کنید ...

  • اخبار پایین صفحه
  • صفحه اصلی
  • فید خبرخوان
  • همه پایگاههای وب خلخال
  • جستجوگر ویژه

http://khalkhalim.com/images/stories/tablighat2/h_zendan1.jpg

آخرین اخبار و اطلاعیه ها

Home شهدای والامقام خلخال رجبی - سید اسحق
رجبی - سید اسحق فرستادن به ایمیل
شهدای والا مقام خلخال


شهید سید اسحق رجبی

نام : سيد  اسحق

نام خانوادگي : رجبي

نام پدر: سيد مستقيم

تاريخ تولد: 1345

تاريخ شهادت : 19/11/65

محل تولد : زاويه  سادات

محل شهادت: شلمچه

نوع عضويت :  پاسدار رسمي

 

زندگینامه

شهيد سيد اسحاق رجبي در سال 1345 در محيطي سرشاراز معنويت وخلوص در روستاي زاويه سادات قدم بر عرصه هستي نهاد .از همان اوان زندگي تحت  تعليم وتربيت صحيح  خانواده ، ضعف   آشنايي با احکام ومعارف اسلامي ، طوق بندگي خدا  را بر گردن نهاد. جوانی متقي وبا ايمان  بود   که بخاطر  عشق وعلاقه فراوان به دين وعقيده اش  پس از تحصيلات راهنمايي ، به عضويت سپاه پاسداران در آمد .مخلص وبي ادعا به تلاشي خستگي  نا پذير در مقابله  تجاوز مزدوران استکبار جهاني دست زد.  جاي جاي جبهه هاي خوف وشرف ، شاهد فداکاري  وايثار اين دلباخته  حق بود ودر  تمامي عملياتهاي لشکر  قهرمان  عاشورا  ، سيماي  نوراني او در خطرناکترين نقطه هاي  منطقه عمليات مي درخشيد . مجاهدي وارسته  بود که از  تظاهر و ريا نفرتي فراوان داشت ، توأم  با شجاعت  ومردانگي در ميدان جنگ ، زاهدي شب زنده دار بود که در مناجاتهاي شبانه اش  با تضرع وناله از خداوند توفيق  شهادت ميخواست وسرانجام  به حق خود رسيد وپس از خلق حماسه هاي جاودانه ونبردهايي جانانه وابراز رشادتي کم نظير، در تاريخ 19/11/65 در گرماگرم عمليات حماسي  کربلاي 5 مرغ روحش در آسمان عشق وايثار به پرواز در آمد وبه آرزوي ديرين خود نائل آمد وبه لقاء ا.. پيوست .

روحش شاد وراه خونيش پر رهرو باد.

 

آمار سایت

فرم ورودlogo-samandehi

برای بهره گیری از قابلیتهای گرافیکی صفحه لطفا از مرورگرهای مناسب استفاده نمایید

خلخالیم را محبوب کنید